Appearance
question:Как сделать, чтобы кнопки которые не вмещаются переносились на следущую строку
answer:Один из способов сделать кнопки, которые не помещаются на одной строке, переносящимися на следующую строку, - это использовать свойство `flex-wrap` для класса `.toolbar` в CSS: ``` .toolbar { display: flex; flex-wrap: wrap; margin-bottom: 10px; } ``` Свойство `flex-wrap` определяет, переносится ли содержимое на новую строку при уменьшении размеров контейнера. Теперь кнопки будут переноситься на новую строку, когда они выходят за пределы родительского контейнера.
question:Напиши код для js который генерировал бы эту структуру используя
answer:Для генерации структуры редактора используя JS, можно использовать следующий код: ``` // Создание элементов редактора const editor = document.createElement('div'); editor.classList.add('editor'); const toolbar = document.createElement('div'); toolbar.classList.add('toolbar'); const fontFamilySelect = document.createElement('select'); fontFamilySelect.classList.add('font-family'); // Создание опций и добавление их в fontFamilySelect: const arialOption = document.createElement('option'); arialOption.value = 'Arial'; arialOption.textContent = 'Arial'; fontFamilySelect.appendChild(arialOption); const timesNewRomanOption = document.createElement('option'); timesNewRomanOption.value = 'Times New Roman'; timesNewRomanOption.textContent = 'Times New Roman'; fontFamilySelect.appendChild(timesNewRomanOption); const courierNewOption = document.createElement('option'); courierNewOption.value = 'Courier New'; courierNewOption.textContent = 'Courier New'; fontFamilySelect.appendChild(courierNewOption); const fontSizeSelect = document.createElement('select'); fontSizeSelect.classList.add('font-size'); // Создание опций и добавление их в fontSizeSelect: const twelveOption = document.createElement('option'); twelveOption.value = '12'; twelveOption.textContent
question:Schrijf een stappen plan om deze oefening op te lossen: Oefening 3. Kostenverdeelstaat. Stel een extra-comptabele kostenverdeelstaat op voor de volgende onderneming, die producten A en B vervaardigt. Totale productie A = 30 000 Totale omzet A= 3000 000 Totale productie B = 70 000 Totale omzet B= 4500 000 Gebruik volgende kostenplaatsen: productie, verkoop en hulpkostenplaatsen huisvesting en administratie - Grondstoffen 100 000 EUR (A 60%, B 40%) - Hulpstoffen 40 000: productie 30 000; verkoop 6000; directie 3000; huisvesting 1000 - Verpakkingsmateriaal 20 000 - Elektriciteit: 8 000: 70% drijfkracht, 20 % verlichting gebouwen, 10% administratie - Water gebruikt bij het productieproces: 2 000 - Telefoon 6 000 - Bureelbenodigdheden 3 000 - Autokosten 39 000: 30 000 auto’s vertegenwoordigers; 9 000 directiewagen - Lonen 300 000: 75 % directe 25 % indirecte; Verdeling directe a rato van de productiehoeveelheden Verdeling indirecte: 60% naar productie, 30% verkoop, 10 % huisvesting. - Salarissen 200 000: 30 % directie, 70 % verkoop - Groot onderhoud machines: 50 000; - Afschrijvingen Auto’s vertegenwoordigers 90 000 Directiewagen 15 000 Machines 200 000 gebouwen 40 000 Doorbelasting: - Huisvestingskosten: 55 % productie; 15% verkoop; 10% administratie en de rest te verdelen over A en B volgens de productiehoeveelheid. - Administratiekosten: 75% productie, 25% verkoop. - Indirecte productiekosten: verdeling op basis van het grondstoffenverbruik (A/B: 60/40) - Verkoopkosten: te verdelen over A en B volgens de omzet Bereken de kostprijs per eenheid van A en van B
answer:Stappenplan: 1. Maak een overzicht van alle kosten en verdeel deze over de juiste kostenplaatsen. 2. Bepaal de totale kosten per kostenplaats en verdeel deze over productie A en B op basis van de gegeven verhoudingen. 3. Bereken de totale indirecte kosten per product per kostenplaats en verdeel deze op basis van de gegeven verhoudingen. 4. Bereken de totale kosten per product (directe kosten + toegewezen indirecte kosten). 5. Bereken de kostprijs per eenheid door de totale kosten per product te delen door de totale productiehoeveelheid per product. 6. Presenteer de kostprijs per eenheid van A en B. Opmerking: Het is belangrijk om nauwkeurig te werken en de juiste verhoudingen te gebruiken bij het verdelen van de kosten om de kostprijs per eenheid correct te berekenen.
question:Werk de oefening uit
answer:1. Kostenverdeling: - Grondstoffen: A 60% = 60.000 EUR; B 40% = 40.000 EUR - Hulpstoffen: productie = 30.000 EUR; verkoop = 6.000 EUR; directie = 3.000 EUR; huisvesting = 1.000 EUR - Verpakkingsmateriaal: 20.000 EUR - Elektriciteit: drijfkracht = 5.600 EUR; verlichting gebouwen = 1.600 EUR; administratie = 800 EUR - Water gebruikt bij het productieproces: 2.000 EUR - Telefoon: 6.000 EUR - Bureelbenodigdheden: 3.000 EUR - Autokosten: auto’s vertegenwoordigers = 30.000 EUR; directiewagen = 9.000 EUR - Lonen: directe = 225.000 EUR; indirecte = 75.000 EUR - Salarissen: directie = 60.000 EUR; verkoop = 140.000 EUR - Groot onderhoud machines: 50.000 EUR - Afschrijvingen: auto’s vertegenwoordigers = 90.000 EUR; directiewagen = 15.000 EUR; machines = 200.000 EUR; gebouwen = 40.000 EUR - Doorbelasting: huisvestingskosten = 44.000 EUR; administratiekosten = 120.000 EUR; indirecte productiekosten = 84.000 EUR; verkoopkosten = 12.000 EUR 2. Kostenverdeling per product: - Grondstoffen: A: 60.000 * 0,6 = 36.000 EUR B: 40.000 * 0,4 = 16.000 EUR - Hulpstoffen: Productie A: 30.000 * 60% = 18.000 EUR Productie B: 30.000 * 40% = 12.000 EUR Verkoop A: 6.000 * 0,3 = 1.800 EUR Verkoop B: 6.000 * 0,7 = 4.200 EUR Directie: 3.000 EUR Huisvesting: 1.000 EUR - Verpakkingsmateriaal: 20.000 EUR - Elektriciteit: Drijfkracht A: 5.600 * 30.000 / 100.000 = 1.680 EUR Drijfkracht B: 5.600 * 70.000 / 100.000 = 3.920 EUR Verlichting gebouwen: 1.600 * 20 / 100 = 320 EUR Administratie: 800 * 10 / 100 = 80 EUR - Water gebruikt bij het productieproces: 2.000 EUR - Telefoon: 6.000 EUR - Bureelbenodigdheden: 3.000 EUR - Autokosten: Auto’s vertegenwoordigers A: 30.000 * 30.000 / 100.000 = 9.000 EUR Auto’s vertegenwoordigers B: 30.000 * 70.000 / 100.000 = 21.000 EUR Directiewagen: 9.000 EUR - Lonen: Directe A: 225.000 * 30.000 / 100.000 = 67.500 EUR Directe B: 225.000 * 70.000 / 100.000 = 157.500 EUR Indirecte A: 75.000 * 60 / 100 * 30.000 / 100.000 = 13.500 EUR Indirecte B: 75.000 * 40 / 100 * 70.000 / 100.000 = 21.000 EUR - Salarissen: Directie: 60.000 * 30 / 100 = 18.000 EUR Verkoop: 140.000 * 70 / 100 = 98.000 EUR - Groot onderhoud machines: 50.000 EUR - Afschrijvingen: Auto’s vertegenwoordigers: 90.000 * 30.000 / (30.000 + 70.000) = 27.000 EUR Directiewagen: 15.000 * 30.000 / (30.000 + 70.000) = 4.500 EUR Machines A: 200.000 * 60 / 100 * 30.000 / 100.000 = 36.000 EUR Machines B: 200.000 * 40 / 100 * 70.000 / 100.000 = 56.000 EUR Gebouwen A: 40.000 * 30.000 / (30.000 + 70.000) = 12.000 EUR Gebouwen B: 40.000 * 70.000 / (30.000 + 70.000) = 28.000 EUR 3. Totale indirecte kosten per product en kostenplaats: - Productiekosten: A: - Elektriciteit (drijfkracht) = 1.680 EUR - Hulpstoffen (productie) = 18.000 EUR - Indirecte productiekosten = 13.500 EUR + 36.000 EUR + 12.000 EUR = 61.500 EUR B: - Elektriciteit (drijfkracht) = 3.920 EUR - Hulpstoffen (productie) = 12.000 EUR - Indirecte productiekosten = 21.000 EUR + 56.000 EUR + 28.000 EUR = 105.000 EUR - Verkoopkosten: A: Verkoop = 1.800 EUR B: Verkoop = 4.200 EUR - Huisvestingskosten: A: 44.000 * 60 / 100 = 26.400 EUR B: 44.000 * 40 / 100 = 17.600 EUR - Administratiekosten: A: 120.000 * 75 / 100 * 60 / 100 = 54.000 EUR B: 120.000 * 75 / 100 * 40 / 100 = 30.000 EUR 4. Totale kosten per product: - Productiekosten: A: 36.000 + 18.000 + 61.500 = 115.500 EUR B: 16.000 + 12.000 + 105.000 = 133.000 EUR - Verkoopkosten: A: 1.800 EUR B: 4.200 EUR - Totaal: A: 115.500 + 1.800 = 117.300 EUR B: 133.000 + 4.200 = 137.200 EUR 5. Kostprijs per eenheid: - A: Kostprijs per eenheid = 117.300 / 30.000 = 3,91 EUR - B: Kostprijs per eenheid = 137.200 / 70.000 = 1,96 EUR 6. Presentatie: De kostprijs per eenheid van product A bedraagt 3,91 euro en de kostprijs per eenheid van product B bedraagt 1,96 euro.